Ağaç budama Ağaç Kesme İstanbul

Nisan 5, 2022

Ağaçları budama ve kesim hizmeti

İstanbul ağaç budama ve ağaç kesme (Ağaç kesme özel mülktede olsa izne tabidir) hizmetleri veriyoruz. Ağaç budama işini resmi firma olarak yapmaktayız. Bütün işlerimizde sigortalı personelimiz çalışmaktadır. Eğer siz resmi bir firma tarafından güvenlik önlemleri alınarak budama yaptırmak istiyorsanız size hizmet vermemekteyiz. Her ağaç türünün belli budama vakitleri olabilmektedir. Budama işleri için işinde bilgili ağaçlar konusunda uzman ekiplerimiz size destek verecektir.

İstanbul Ağaç Kesme Firması

Resmi kurumlardan izin almanız kaydı ile İstanbul’da ağaç kesme hizmeti vermekteyiz. Ağaç kesme profesyonel kişilerin yaptığı, basite alınmayacak bir iştir. Özellikle ağaçların kesilmesi büyük bir tecrübe, ehliyet ve güvenlik önlemleri alınarak yapılır. Ağaç kesimi için deneyimli, sigortalı ve resmi firmaları tercih etmemizi önermekteyiz. Biz Mavituğ olarak gerek ağaç budama gerek ağaç kesme işini kendi ekiplerimiz ile yapmaktayız. İstanbul ve 39 ilçesinde ister ağaç budama ister ağaç kesme ve doğrama işinizi kurumsal olarak yapmaktayız. Meyve veren ağaçlar, meyve vermeyen, ağaççıklar ve çalı türlerini bahçe uzmanı peyzajlar öncülüğünde buduyoruz / kesiyoruz.

Ağaç kesimi ve Ağaç budama Hizmeti

İstanbul ‘da Mavituğ Peyzaj olarak sizlere ağaç kesme ve budama; Her türlü ağaççıklar ile bütün çalı türlerinin bakımını yapmaktayız. Bahçelerde ağaç ve çalı türleri budama. Çevreye zarar verecek duruma gelen ağaçların kesilmesi hizmetleri de verilmektedir. 1 ile 4 metre gibi kısa ağaçlar yerde budanır veya merdiven kullanılır. Yüksek ağaçları budama yapmak için vinç tercih edilir.

Ağaç kestirmek istiyorum

Ağaç kesimi için size profesyonel destek vermekteyiz. Mavituğ Peyzaj olarak ilgili makamlardan izin alındığı takdirde ağaç kesme hizmeti sunmaktayız. Biz ağaç kesme alanında size en iyi hizmet ve çözümleri sunuyoruz.

Ağaç budatmak istiyorum

Istanbul’da size ağaç budama ve bakımı alanında en iyi çözümleri sunuyoruz. Kalifiye ekiplerle ağaç budama işleriniz yapılır. Anadolu ve Avrupa yakasında budama ve kesme hizmeti. Aramanız yeterli.

Ağaç Budama Nasıl Yapılır?

İstanbul’da bazı ağaçların budaması için resmi kurumlardan izin alınması zorunludur. Mesela çam ağacı ve çınar ağacı gibi. Özel arazilerde veya bahçenizde olsa bile bu tür ağaçları budamak isterseniz izin almanız gerekebilir. İzinsi yapılan ağaç budaması için çeşitli yaptırımlar vardır. Mesela para cezası hatta hapis cezası alınabilir. Ağaç budama deneyimli personeller ile yapılır. Budama yaparken yüksek ağaçlarda mesela yükseklik belgesi ve budama işinin ehli tecrübeli budama ustası tercih edilir. Bir ağaç budama işine başlamadan önce bütün tedbirler alınır. Ağaç budama yapılmadan önce hangi dalların ve nasıl bir budama yapılacağının ön çakışması yapılır. İstanbul ağaç budama işleriniz için bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Ağaç Budama Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

  • Çam ağacı ve çınar ağacı Budama işi için izin alındığından emin olmak gerekir.
  • Ağaç yüksek ise sepetli vinç tercih eden edilir.
  • Ağaç budama ustasının güvenlik tedbirleri aldığından emin olunur.
  • Budama yapılacak alanın etrafı çevrilir. Dal düşmesi gibi çeşitli kazaların önüne geçilir.
  • Ağaç budama yaparken yerde duran elemanlar alanın güvenliğini sağlar.
  • Ağacının türüne göre uygun budama yapılır.
  • Budanan dalların macun gibi çeşitli ilaçlarla örtülmesi gerekir.
  • Ağaç budama yapılmadan önce budama aletlerinin hijyen çalışması yapılır.
  • Budama sonrasında yere düşen dalların temizliği yapılır.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında resmi peyzaj firması olarak ağaç budama hizmeti vermekteyiz. Bahçe ağaçları ve bahçe bitkileri budama, meyve veren ve meyve vermeyen ağaçlar deneyimli kadrolarımız tarafından budama yapılır.