Ağaç budama fiyatları İstanbul

Eylül 3, 2022 Yazarı admin 6

Ağaç budama hizmeti fiyatları İstanbul İstanbul ağaç bakımı ve budama fiyatları nasıl belirlenir. Ağaç budama fiyatları varmıdır? Ağaç budama ücretleri ne kadar? Büyük ağaç ve ağaçcıkları budama fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Bu fiyatlar tahmini verilmiştir. Ağaç budama için fiyatları budama yapılacak ağaçlara bakarak veya resimlerine bakılarak fiyatlandırma yapılmaktadır. İstanbul’da ağaç budama fiyat Listesi?

Ağaç Budama Fiyatları
 • Ağaç budama fiyatı: 800 ₺
 • Vinç ile ağaç budama fiyatı: 1900 ₺
 • Sepetli vinç ile büyük ağaç budama ücreti: 2.700 ₺
 • Birden fazla büyük ağaçları budama fiyatı: 3.900 ₺
 • Bahçede küçük ağaççık budama servis fiyatı: 1.500 ₺
 • Bahçede çalı budama fiyat: 1.200 ₺
 • 10 metre uzunluğunda ağaç budama fiyatı: 900 ₺
 • 20 – 25 metre vinçle ağaç budama fiyatı: 3.500 ₺
 • 25 – 35 metre vinçle büyük ağaç budama fiyatı: 3.900 ₺
 • 35 – 50 metre uzun ağaç budama ücreti: 5.500 ₺
 • 2 metre boyunda bahçe bitkisi budama fiyatı: 850 ₺
 • Bahçede bitki budama ve bakım fiyatı: 800 ₺

Ağaç Budama Ücretleri İstanbul

Budama fiyatları hakkında; en küçük bitki budama ve servis ücretleri 800 TL’den başlamaktadır. Bu verilen fiyatlar tahmini ortalama baz alınarak verilmiştir. Ağaç budama yapılacağı zaman ağacın durumuma ve büyüklüğüne (yüksekliğine) göre fiyat yüz yüze veya görselleri atıldığı taktirde verilecektir. Meyve ağaçları budama fiyatları ağaçların adetine ve yüksekliğine göre değişir. Çam ağacı budama ücreti ağacın boyu ve adetlerine göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’de yetişen palmiye ağacı dahil, meyve veren ve meyve vermeyen ağaçları ve çalı türlerini budama yapmaktayız. Uygun fiyatlara profesyonel budama hizmeti almak için bizi arayınız.

Ağaç budama kaç paraya yapılır?

İstanbul’da ağaç budama fiyatı nasıl belirlenir? Ağaç budama için talep eden müşterilerden öncelikle acil resimleri istenmektedir acil resimlerine bakılarak ağacın uzunluğu ve ağacın cinsi hakkında bilgi sahibi olunmaktadır bundan dolayı ağaçların vinç ile ağaç budama veya merdivenle ağaç budam için bir karar verilir. İstanbul’da vinç ile ağaç budama fiyatı, Bu karardan sonra müşterinin bahçesindeki ağaçların fiyatlandırılması yapılmaktadır. İstanbul’da ağaç budama fiyatlandırılması aşağı yukarı en düşük 1500 TL’den başlamaktadır.

2022 yılında en düşük ağaç budama hizmeti servis olarak 800 TL’den başlamaktadır. 2023 yılında ağaç budama için servis hizmeti 1500 ₺ den başlamaktadır. Ağaç budama yapacak ekiplerimiz firmamızın sigortalı elemanları olup, iş güvenliğinin ihtiyaç duyulan bütün ekipmanlarına sahip deneyimli ve kalifiye bir ekipten oluşmaktadır. ağaç budama ücreti, ağaç budama ne kadar, ağaç budama fiyatları, ağaç budama fiyatı istanbul, ağaç budama ücreti istanbul, ağaç budama kaç lira istanbul, ağaç budama İstanbulda ne kadar, istanbul budama fiyatları, ağacı budatmak ne kadar istanbul gibi çeşitli konularda fikir sahibi ve bilgi sahibi olmak için ve İstanbul’da ağacınızın hangi fiyata budanacağını öğrenmek için bizi arayarak ücretsiz fiyat talebinde bulunabilirsiniz.