İstanbul Bahçıvan Firması

Mayıs 9, 2023 Yazarı admin 0

İstanbul Bahçıvan Şirketi, Bakımsız bahçelere son !!! Firmamızın bahçıvanlara sizlere yeni bahçe tasarlama ve bahçeleri yenileme ve bakım çalışması için destek verebilir. İstanul bahçıvan desteği için size profesyonel çözümler üretmekteyiz. Haftalık, Aylık, Yıllık bahçe bakımlarınız için periyodik bahçe bakımı yapılır. İstanbul içi bahçe bakım hizmetleri sunmaktayız. Bahçenizde meydana gelen sorunları, bitkilerin sağlıklı bir duruma gelebilmesi için, mevsimler geçişlerde bitki bakımı ve yeni çiçeklendirme genel bahçe bakım için Bahçıvan desteği vermekteyiz. Güzel ağaçlar ve bahçe bitkilerinin bakım hizmetlerini sizler için biz yapmaktayız.

İstanbul Bahçıvan Hizmeti Firması

Donmuş çimlerde yürümeyin çimlere ve çiçeklere büyük zarar vermektedir. Bahçenize gelecek bocek ve zararlı haşeratlarla mücadele için bahçelerinizi ilaçlayınız. Bahçe ilaçlama için size hizmet verilir. Bahçelerinizin genel bakımları içi bahçe bakımları alanında geniş bir bilgiye sahip uzman bahçıvanlar ile size hizmet getirmekteyiz. Eski bahçelerin tadilatı, bahçe duvar yapma, bahçenizi canlandırma, bahçe tasarlama, peyzaj uygulama, bitki bakımları, ağaçların budanması ve bahçelerde çim alanlarının gübrelenmesi, zararlılarla mücadele, bitki diplerini havalandırma vb hizmetler için bahçıvanlarımız size destek vereceklerdir. Sürekli yeşil bitkilerden oluşan bir bahçe yapabilirsiniz.

Bahçıvan Bahçe Bakımcıları

İstanbul Bahçıvan Şirketi

Bahçenize kuş evleri yapabilirsiniz. Cıvıl cıvıl bir bahçe için kuş evleri size çok yararlı olacaktır. Kuşlara su sağlayarak bazı ağaçlara kuş evleri koyarak bahçenizde yuva yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bahçenizin durumana göre çalılar, ağaçlar, sarmaşıklar ve herdem yeşil bitkilerden oluşacak harika bir bahçe tasarlayabilirsiniz. Bahçelerde olan zayıf ve çürümüş bitki dallarını budamak çok önemlidir. Bitki ve çiçekler, çalı türleri daha canlı ve gür açacakalrdır. Bahçenizde şimşir türü ağaçlar var ise 15 Nisan’dan önce budama yapma çok önemlidir. Serin havalarda çimleri uygun bir uzunlukta biçilmek gerekir. Bahçenizde özellikle dikkat edeceğiniz bir hususda pas hastalığıdır. Pas hastalığına karşı mutlaka önlem alınmalıdır. Pas hastalığı önlenmesi gereken bir sorundur.