Bahçe İlaçlama Firmaları İstanbul

Mayıs 9, 2023

İstanul’da Bahçe İlaçlama, Bahçelerin zararlılardan temizlenmesi için belirli aralıklarla ilaçlanması gerekmektedir. İstanbul’da Bahçe ve bitki ilaçlama, bina ve site dış mekan ilaçlama hizmetleri verilmektedir. Bahçenizin sağlıkı bir ömüre sahip olması için bahçelerinizi ilaçlıyoruz. kendi ekiplerimiz ile bahçe bakımı ve ilaçlama hizmetleri sunulmaktadır. Bahçe, villa, site ve yeşil alanlarınızı profesyonel bir şekilde ilaçlıyoruz. Profesyonel ekiplerle Avrupa ve Anadolu yakasında bahçe ilaçlama servisi.

İstanbul’da Bahçeler Ne Zaman İlaçlanır?

Bahçeler ilkbahar başında belirli aralıklarla ilaçlanmalıdır. Bahçelerinizde zararlı haşeratlar fazla ise daha sık ilaçlama yapabilirsiniz. Bahçeniz normal periyotta ise yılda bir kaç kez ilaçlama yapabilirsiniz. Bahçe ilaçlama firması olarak sizlere deneyimli ekiplerimiz ile doğru ilaçlama yapmaktayız. Bahçe alanlarında yetişen bitkiler, çimler, site kenarları, kamelyalar, çitler vb alanları uzman ekiplerimiz ile ilaçlama yapmaktayız. Bahçe ilaçlama işleriniz için bizi arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçe İlaçlama Servisi İstanbul

Bahçe İlaçlama Firmaları
Bahçe İlaçlama

İstanbul geneli bahçe bakımı ve ilaçlama servisi verilmektedir. Bahçeelrin doğal düzenine zarar vermeden ilaçlama yapmaktayız. İlaçlama yapacak ekiplerimiz SGK lı ve kendi elemanlarımızdan oluşmaktadır. İlaçlama yağıldıktan sonra fatura kesilmektedir. Bahçe İlaçlama Şirketleri İstanbul – Bitki İlaçlama İstanbul

1- İstanbul Anadolu Yakası Bahçe İlaçlama ; İstanbul içi anadolu yakası ilçelerinde bahçe ve yeşil alan ilaçlama hizmeti verilmektedir. Deneyimli ve kalifiye ekipler ile bahçe ilaçlama yapılır.

2- İstanbul Avrupa Yakası Bahçe İlaçlama ; Avrupa yakasında bahçe ilaçlama, site alanları ve çim ilaçlama yapılmaktadır. Zararlılarla mücadele kapsamında ilaçlama yapılmaktadır. Ağaçlara ve bitkilere zarar veren canlılar olursa ilaçlama yapmak çok faydalıdır.