Bahçe İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Nisan 26, 2020 Yazarı admin 0

Bahçe İlaçlama İçin Dikkat Edilecek Hususlar

bahçe ilaçlama nasıl yapılmalıdır-bahçe ilaçlama servis

Peyzaj firması olarak bahçe ilaçlamada yapmaktayız. Bahçe İlaçlama hizmetleri için İlaçlama alanında resmi ve belgeli olan kurumsal bir çözüm ortağımız ile size hizmet vermekteyiz. >> Dikkat; Mavituğ Peyzaj olarak “Biz ev ilaçlama yapmıyoruz” !!! Öncelikle bunu bilmenizi isteriz. Ev ilaçlama firmları farklıdır. En azından biz öyle düşünüyoruz. Bahçe bakımı ve temizliği işleri yaptığımız için bazen zararlılarla mücadele kapsamında bahçeleri ilaçlamak gerekmeketdir.

Bahçeleri Zararlılardan Korumak İçin Yapmanız Gerekenler

  1. Tarım Bakanlığından Onaylı Sağlıklı ve ruhsatlı ilaçlar ile ilaçlama yapılmaktadır. Bahçeleri ilaçlama yaparken hangi ilacın kullanıldığını sorarak emin olmalısınız.
  2. Çiftçiler ve kullanıcılar, tavsiye edilen ilacı alıp kullanmalıdırlar.
  3. İlaç satın almadan önce kullanmak istediğiniz ilacın üstünde yazan talimatları dikkatli bir şekilde okuyup yerine getirmeniz gerekmektedir.
  4. İlacın ismine, içindeki bileşenlere, ambalajının daha önce açılıp açılmadığında bakılmalıdır.
  5. İlacın üstünde ruhsat tarihi ve numarasına bakılmalı ve sahte ilaçlara karşı dikkatli olunmalıdır.
  6. Bazı bahçe zararlılarını ortadan kaldıran Uğur böceği ve peygamber devesi gibi böceklerin bahçenizde yaşamasına izin verin veya çoğaltın.

Bahçe İlaçlama Vakitleri

15 Kasım – 15 Mart, 15 Mart – 15 Haziran, 15 Haziran – 15 Ekim tarihleri arasında bahçe ilaçlama yapmak için uygun koşullar oluştuğunda en iyi zamanlamadır. Bahçeler ilkbahar başında belirli aralıklarla ilaçlanmalıdır. Bahçelerinizde zararlı haşeratlar fazla ise daha sık ilaçlama yapabilirsiniz. Bahçeniz normal periyotta ise yılda bir kaç kez ilaçlama yapabilirsiniz. Bahçe ilaçlama firması olarak sizlere deneyimli ekiplerimiz ile doğru ilaçlama yapmaktayız. Bahçe alanlarında yetişen bitkiler, çimler, site kenarları, kamelyalar, çitler vb alanları uzman ekiplerimiz ile ilaçlama yapmaktayız. Bahçe ilaçlama işleriniz için bizi arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.