Bahçe Bakımı Nasıl Yapılır?

Mart 6, 2020 Yazarı admin 0
bahçe bakımı, bahçe düzenlemesi

Behçe Bakımı Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Bahçe bakımı ve düzenleme seçenekleri hakkında size bilgiler vereceğiz. Bahçe bakımları ve önerileri ile ilgli bilgi almak için bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz. Bahçe bakımı hakkında bir bilginiz yoksa kulaktan duyma bilgilerle bahçenize yatırım yapmayınız. Bahçe bakımı ve düzenleme hakkında bilginiz var ise zaten sorun yoktur.

Bahçe Bakımı, Bahçe Bakımı Yapma

Öncelikle bakım yapılacak bahçeye gelerek nelerin yapılabileceği hakkında bir çalışma yapıyoruz. Sizin önerilerinizi de dikkate alarak bahçeye yapacağımzı çalışmalarda bahçenizin bulunduğu yere göre güneş alma veya iklim koşullarını göz önüne alarak en doğru bitkileri seçerek size sunmaktayız. Bu doğrultuda bir plan çerçevesinde çalışmalara başlıyoruz. Doğru ve istedğiniz bitkilerin seçimene dikkat edilerek profesyonel bir çalışma yapılarak uygulama aşamasına geçilmektedir. İşinin ehli bahçe bakımı alanında deneyimli personelelr ile sizler için en iyi seçimi yaparak kaliteden ödün verilmemektedir. Peyzaj uygulama ve bahçe bakımları alanıda size kalifiye ekipler ile hizmet sunulmaktadır.

Bahçe Düzenleme Peyzaj Uygulama

Bahçe Bakımında bitki seçimi, Bir bahçe düzenleme ve peyzaj uygulamada alan ölçüleri alındıktan sonra ilk planı kağıt üzerinde yapar ve iklim koşulları göz önünde bulundurularak toprak ve bitki seçimine geçilir. Bahçenin durumuna göre kare, dikdörtgen ve yuvarlak alanlar seçilerek görsel açıdan etkiliyeci bir görünüş sağlanabilir. Doğru açıyla belirlenecek simetrik yürüyüş yolları ve bu yolların etrafına konulacak bitki ve ağaç veya çiçek seçimine geçilir.

Ençok tercih edilen popüler bahçeler; Etrafı duvarlar ile çevirili ve yüksek kapılı bahçeler. Bahçe içinden geçen kanallardan akan su ile donatılan bahçeler. Yerde yeşil çim alanı ve yan tarafları çeşitli bitki ve çalılarla kaplı ortasında taşlı yürüyüş yolları olan bahçeler. Evlerin veya arka bahçelere iyi tasarlanmış işlevsel bir manzara eklemenin en yi yolu peyzaj uygulama ve özel bahçe tasarımından geçer.

Bahçe bakımında bahçe düzeninin belirlenmesi

Bahçe bakımına geçmeden önce, bir plan yaparak nereye ne yapacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Dikilecek bitkiler ve ağaçların mevsime ve güneş alıp almama durumuna göre tercih edilmesinde büyük yarar olacaktır. Bahçedüzenlemesi yapan firma arıyorsanız size profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bahçe bakımlarını uzman ekiplerle yapmaktayız. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında bahçe düzenlemesi hizmeti sunmaktayız. Bahçe düzenleme alanında sizlere kurumsal çözümler üretmekteyiz. Kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz. Bahçe düzenleme alanında bütün işleriniz yapılmaktadır. İstanul içi bütün ilçelerde bahçe bakımı ve zararlılarla mücadele, ilaçlama hizmetleri verilmektedir.