İstanbul Palmiye Ağacı Budama

Nisan 29, 2020 Yazarı admin 0

Palmiye Ağaçları Budama

Palmiye ağacı budama İstanbul

İstanbul’da bulunan firmamız palmiye ağaçlarının bakımını ve budamasını yapmaktadır. Palmiye ağaçlarınızı budattırmak istiyorsanız Mavituğ olarak sizin ağaçları budayabiliriz. Palmiye ağaçları budama firması olarak sizlere palmiye konusunda deneyimli ekipler ile gelmekteyiz. Genellikle süs olarak kullanılan palmiye ağaçlarının sıcak bir mevsimde ve bol suya ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Palmiye ağaçlarını budamak gibi bir fikriniz var ise size biz sizin için palmiye budaması yapmaktayız. Evet palmiye budama ve palmiye bakımları için aramanız yeterlidir. Palmiye ağaçları budama son derece zor olmakla beraber budama ve bakım palmiye ağacını canlı tutmaktadır. Düzenli bakım ve budama için biz size gelebiliriz.

Palmiye Budama İstanbul

İstanbul’da iş yerinin önünde, villa önlerinde, parklarda veya siteler gibi farklı alanlarda bulunan palmiye ağaçlarının budama ve bakımı için Mavituğ Peyzaj size hizmet vermekte. İşini bilen tecrübeli ekiplerimiz ile palmiye ağaçlarınız budanarak sağlıklı bir hale getirilir. Palmiye budama için iş güvenliği ile ilgili bütün önlemleri alarak işe başlamaktayız. İstanbul palmiye ağacı budama hizmeti veren firmamız sizlere güler yüzlü ekipleri ile iş yapmaktadır. Palmiye budama işi için ekiplerimiz size hizmet götürecektir.

Palmiye Ağacı Budama Hakkında

Dümya’da Palmiye ağaçlarının yetiştiği bölgeleri Asya Kıtası’nda; Çin’de Türkiye’de, Mısır, Fas, Cezayir gibi ülkelerde geçim kaynağı olarakda hurma pamilyesi yetiştirilmektedir. Palmiye ağacı Tahiti, Fiji ve Guam adalarında yetiştirilir.

Palmiye Budaması Nasıl Yapılır?

Palmiye ağaçlarının dünya çapında 220 çeşit kadar türü bulunmaktadır. Palmiye ağaçlarının boy uzunluğu 30 metreye kadar çıkabilir. Büyük ağaçlar sepetli vinç kullanılarak budanmalıdır. Geniş bir gövdesi olan Palmiye ağaçlarını budarken kum tanelerinin size serpildiğini hissedebilirsiniz. Palmiye budama için tecrübeli olmak kesinlikle önemlidir.