Ot Biçme Firması İstanbul

Temmuz 1, 2020 Yazarı admin 0

İstanbul Ot Biçimi

İstanbul’da bağ, bahçe, site, villa, özel arazilerde, kişisel bahçelerde otlarınızı profesyonel ekiplerle biçmekteyiz. Ot biçimi için bizi arayabilisiniz. Resmi kurumsal SGK’lı ekiplerimiz ile vaktinde ot biçme hizmeti verilmektedir. İstanbul Ot biçimi veya çim biçimi için bizi aramanız yeterli. İşini bilen uzman bahçıvanlar eşliğinde ot biçimi yapılmaktadır. İstanbul’da çim biçimi için sizlere kurumsal çözümler sunmaktayız.

Ot Biçme Hizmeti İstanbul

Bahçelerde ot biçimi yapmaktayız. Kendi ekiplerimiz ile ot biçme alanında sizlere çözümler sunarız. Otlarınızı işini bilen uzman bahçıvanlarımız yapmaktadır. Bitkilerin bakımı ve çimlerde zararlılarla mücadele için hizmet verilir. Ot biçimi için hemen bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. İstanbul’da bütün ilçelere servis hizmeti vermekteyiz. Kalıcı çözümler için Mavituğ Peyzaj size hizmet vermektedir. Çim biçimi desteği için bizi arayın ücretisiz fiyatlandırma yapalım. Bahçelerde çalı türlerinin budanması ve büyük otların kesilmesi için size hizmet getirmekteyiz.

istanbul ot biçimi

Ot Biçme Firması

Çimlerin boyları 10 – 12 cm olduğu zaman çimler 5-7 cm kısaltılmalıdır. Çim biçme işi yaparken çim kesmede kullanılacak makinelerin bıçaklarının keskin olması gerekmektedir. Çimler sonbahar aylarından başlayarak büyüme durumuna göre düzenli olarak biçilmelidir. Bahçelerin durumuna göre ilkbahar aylarında da çim kesme işi yapılabilmektedir. Eğer çimleriniz çeşitli yabani otlarla birlikte büyüdüler ise bunların kesilmesi ve zararlı otlardan temizlenmesi gerekmektedir. Çim biçimi alanında bizden destek alabilirsiniz.