Ot Biçme Firması İstanbul

Nisan 20, 2023 Yazarı admin 0

İstanbul Ot Biçimi; İstanbul’da bağ, bahçe, site, villa, özel arazilerde, kişisel bahçelerde otlarınızı profesyonel ekiplerle biçmekteyiz. Ot biçimi için bizi arayabilirsiniz. Resmi kurumsal SGK’lı ekiplerimiz ile vaktinde ot biçme hizmeti verilmektedir. İstanbul Ot biçimi veya çim biçimi için bizi aramanız yeterli. İşini bilen uzman bahçıvanlar eşliğinde ot biçimi yapılmaktadır. İstanbul’da çim biçimi için sizlere kurumsal çözümler sunmaktayız. İstanbul içi ot biçme hizmeti almak için bizi arayarak destek alabilirsiniz. Alanında uzman bahçıvanlar ile ot biçme hizmetleri vermekteyiz.

Ot Biçme Hizmeti İstanbul

Bahçelerde ot biçimi yapmaktayız. Kendi ekiplerimiz ile ot biçme alanında sizlere çözümler sunarız. Otlarınızı işini bilen uzman bahçıvanlarımız yapmaktadır. Bitkilerin bakımı ve çimlerde zararlılarla mücadele için hizmet verilir. Ot biçimi için hemen bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. İstanbul’da bütün ilçelere servis hizmeti vermekteyiz. Kalıcı çözümler için Mavituğ Peyzaj size hizmet vermektedir. Çim biçimi desteği için bizi arayın ücretsiz fiyatlandırma yapalım. Bahçelerde çalı türlerinin budanması ve büyük otların kesilmesi için size hizmet getirmekteyiz.

Ot Biçme Firması

Çimlerin boyları 10 – 12 cm olduğu zaman çimler 5-7 cm kısaltılmalıdır. Çim biçme işi yaparken çim kesmede kullanılacak makinelerin bıçaklarının keskin olması gerekmektedir. Çimler sonbahar aylarından başlayarak büyüme durumuna göre düzenli olarak biçilmelidir. Bahçelerin durumuna göre ilkbahar aylarında da çim kesme işi yapılabilmektedir. Eğer çimleriniz çeşitli yabani otlarla birlikte büyüdüler ise bunların kesilmesi ve zararlı otlardan temizlenmesi gerekmektedir. Çim biçimi alanında bizden destek alabilirsiniz.

İstanbul’da Bahçe Çimleri Biçme Hizmetleri

İstanbul’da Çim ve Ot biçme, Bahçede hem gölge, hem de sürekli güneş gören bölgeler olabilir. Bu durumda birkaç farklı karışım gerekebilir. Bütün çeşitleri ve çeşitlerin oluşturduğu karışımların ekim zamanları değişmektedir. Son baharda ekimi yapılan sıcak iklim çimi tam kök oluşturmadan dormancy (uyku hali) girmesi ile atılan tohumların büyük bir kısmı ölür. Serin iklim çim çeşitleri içinde geç ilkbaharda ekilmesi ile bitki kök oluşumu sağlanmadan aşırı sıcaklarda ölür. Ekim zamanlarının çeşitleri göre seçilmesi gerekmektedir. Çim nasıl biçilmelidir? Çim biçme yapılırken dikkat edilecek hususlar nelerdir, çim biçme ne kadar yapılır? Çim biçme ve çim ekme ile ilgili işlerinizi yapıyor