Ağaç Kesme Firması İstanbul

Ağustos 2, 2020 Yazarı admin 0

Ağaç Kesimi İstanbul

ağaç kesimi

Bazı zaruri sebeplerden dolayı veya kuruma, insanlara zarar verecek durumlara gelmiş ağaçların kesimi mecburen yapılmaktadır. Biz bu tür ağaçlarınızın kesimini yapmaktayız. Deneyimli ağaç kesme elemanlarımız ile İstanbul geneli ağaç kesimi ve doğrama hizmeti verilir. Ağaçları keserken ağacın bulunduğu durma veya yüksekliğine göre vinç kullanılmaktadır. Ağaç kesiminde bütün önlemler alınmaktadır. Güvenlik önlemleri alınmadan kesinlikle ağaçları kesimi yapılmaz.

Büyük Ağaç Kesimi Nasıl Yapılır?

Büyük ağaç kesiminde dikkat edilecek hususlar çok önemlidir. Ağaç budama ve kesiminde güvenlik önlemlerinin alınması çok önemli bir iştir. Ağaç kesimi yapılırken nelere dikkat edilmelidir.

  1. Büyük ağaçlarda sepetli vinç kullanılmalıdır.
  2. Ağaç kesimi yapacak kişinin iş güveniği kıyafelerini giymiş olmalı
  3. Ağaç kesimi yapılırken altta güvenlik önlemleri alınmalıdır
  4. Ağaçlardan düşecek dal ve diğer parçalar için güvenlik ortamı hazır olmalı
  5. Ağaç kesiminde kesilecek alanın kırmızı şerit ile çevrilmeli
  6. Bazı yerlerde olan ağaçların kesimi için Resmi kesim yazısının hazır olması gerekmektedir.

İstanbul Ağaç Kesimi

Ağaç kesiminde deneyimli personeller ile hizmet verilmektedir. Ağaç kesme işinizi en iyi şekilde yaptırmak için bizden destek alabilir fiyatlandırma talep edebilirsiniz. İstanbul’da profesyonel ekiplerimiz ile Ağaç Kesimi Yapmaktayız. Ağaç kesme işleriniz için bizi arayınız. Büyük küçük her çeşit ve türde ağaç kesimi yapılmaktadır.

İstanbul Ağaç Kesme Ustaları

Deneyimli ağaç kesimi yapan ekipleri ile sizlere en iyi çözümleri sunan Mavituğ Peyzaj firması ağaç kesimi yaparken bütün güvenlik tedbirlerini almaktadır. İstanbul ağaç kesimi ustası için bizi arayınız. Deneyimli ve işinde uzman ekiplerimiz ile sorunsuz ağaç kesimi yapılmakta. Ağaç kesimleri için size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul Ağaç Kesen Firmalar

Çeşitli sepeplerden mütevellit ağaçların kesilmesi zaruri bir hale gelebilir. Bunun için kesimi yapılacak ağaçlarınız için bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Ağaç kesme fiyatı alabilmek için kesilecek ağaçların resimlerini tarafımıza atmanız yeterli olmaktadır. İstanbul içi ağaç kesimlerinde kalifiye ekipler ile size çözüm sunarız.