Yürüyüş Yolları Çeşitleri Nelerdir?

Yaya yolu nasıl olmalı? Mozaik Bahçe Yolu nasıl yapılır? Yürüyüş yolu eğimi kaç olmalı? Bahçe yürüyüş yolu modelleri Villa bahçe yürüyüş yolu Bahçe yürüyüş yolu bitkileri Yürüme Taşı Yürüyüş Yolu malzemesi Yürüyüş yolu Bahçe için Yürüme Taşı Bahçe yürüyüş yolu genişliği.

  • Ahşaptan yürüyüş yolu: tamamen ahşap malzemeler, kütükler kullanılarak yapılan yürüyüş yoludur. doğal bir görünüm kazandırır.
  • Bahçelere yürüyüş yolu: Bahçelere açılacak yürüyüş yolları bahçenize en uygun, taş yol, doğal taş yol, kare taş yol, toprak yol veya asfaltlama tarzında yürüyüş yolu yapılır.
  • Doğal Taşlarla Yürüyüş Yolları: Seçeceğiniz taş modelleri veya doğal dere taşları ile yürüyüş yolu tasarlamaktır. Uygun taşlarla doğal yürüyüş yolları yapılmaktadır.
  • Dolamit taşlarla yürüyüş yolu: Sadece beyaz dolamit taşları ile yürüyüş yolları yapılmakta. İsteğe bağlı olarak beyaz ve gri tonlarda karışık yürüyüş yolları da yapılmaktadır.
  • Kırmızı tuğla ile yürüyüş yolu: Dikdörgen şeklinde kırmızı tuğla kullanarak yürüyüş yolları yapılmaktadır.
  • Patika Yürüyüş Yolları: Yanlarına çiçek ve bitkilerden oluşturarak açılan patika yollardır. Taş veya çimlerden ayıklanır.
  • Toprak Yürüyüş Yolları: Doğal veya yeni açılmış sıkıştırılmış ham yollardır. Herhangi bir yüzey kaplaması yapılmayan yollardır. Toprakları sertleştirilerek yağmurlarda çamur olması engellenir. Sert topraktan yapılır.

Yürüyüş Yolları Nasıl Yapılır?

Bahçelere, site alanlarına, alışveriş merkezleri gibi farklı kullanım alanlarına en uygun yürüyüş yolları yapmaktayız. Yürüyüş yolları yapımında kullanılan malzeme ve ürünlerimiz birinci sınıf olup garantili ürünlerden oluşmaktadır. Yürüyüş yolları yapımı alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kullanacağınız alanlara en uygun yürüyüş yolu modeli seçilerek sizlere çözümler sunulmaktadır. Bahçenizde en uygun yürüyüş yolları yapmak için sizlere hizmet veriyoruz. Yürüyüş yolları için fiyatlandırma talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yürüyüş yolları nereler uygulanır?

yürüyüş yolu

Peyzaj alanlarına, bahçelere, ormanlık alanlara, sitelerin içerisinde, fabrika yeşil alan içerisine vb istediğiniz yerlere doğal yürüyüş yolları yapabilmekteyiz. Geniş veya küçük bahçelere en uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır.

Parkur ve patika yollar için size çözümler sunmaktayız. Yürüyüş yolu hazırlama Bahçe ve sitelere en uygun standartlara uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır.

Yürüyüş yollarının hangisi bahçenize uygun ise o size önerilmektedir. Bahçenizde sırıtmayacak bahçeniz ile uyumlu olan yürüyüş yolları yapılmaktadır.

Yürüyüş Yolları Çeşitleri Nelerdir?” için bir yorum

Bir yanıt yazın

1.9k
294