Sarıyer bahçe bakım hizmetleri

Mart 17, 2020 Yazarı admin 0

Sarıyer Bahçe Bakımı

Rahat bir ev ortamı için bahçeniz çok önemidir. Evinizin bir bahçesi varsa biz o alanı dinlenebileceğiniz bir alana dönüştürüyoruz. Evlerinizde rahatlıkla bahçeye çıkabileceğiniz, dinlenebileceğiniz bir peyzaj alanı oluşturuyoruz. Şimdi karar verin size en uygun bahçeyi tasarlayalım. En güzel bahçe tasarımı ve sizinde önerileriniz dikkate alınarak rahat edebileceğiniz bir alan ortaya çıkarıyoruz. Bahar hemen yanı başınızda, en güzel tasarım önerileri sunuyoruz. Sarıyer bahçe bakımı ve tasarım hizmetleri.

Sarıyer Bahçe Düzenleme

Sarıyer Bahçe Düzenleme

Profesyonel bahçe tasarımcıları ile biyolojik çeşitlilik yapmak için sert peyzaj uygulaması ile çeşitli bitkiler kullanılarak bahçeler yapmaktayız. Sulama, gübreleme, az bakım gerektiren bitkiler ve çim uygulaması ile sizlere çözümler sunmaktayız. Bahçelerin fazla bakıma ihtiyaç duymaması için ona uygun bitkiler seçerek swizi sürekli meşgul etmesini engelleyebilirsiniz. Faraza; herdem yeşil olan bitkiler kullanılmaktadır. İÇ MEKAN VE DIŞ MEKANLARDA YETİŞEBİLECEK bitkilerin seçimi ile size gerekirse dikey bahçe tasarımlarıda yapılabilmektedir. Taş yolu yapımı, merdiven yapımı gibi işlerinizi kara taş duvar ustalarımız yapmaktadır.

Sarıyer peyzaj uygulama ve bakımı

Ferah ortamları size sunarak en iyi hizmetleri vermekteyiz. Bahçelerinizi ferah ve nefes alabileceğiniz bir alana dönüştürmeniz için size çözüm ortağı olacağız. Bahçenize en uygun gübreli toprak seçimleri ile sorunsuz mekanlar ortaya çıkaracağız. Sarıyer’de peyzaj işleri, bahçe düzenleme, kamelya, bahçelere özel duvar yapma alanlarında sizinle temasta olarak fikirlerimizi paylaşacağız. Size iyi bir hizmet verecek olan peyzaj firması olarak her zaman size farklı ve yeilikçi çözümler üreteceğiz

Sarıyer Ağaç Budama Servisi

Sarıyer’de ağaç budama, bitki budama. Profesyonel deneyimli ekiplerle ağaç budama hizmetimiz vardır. Gerekirse sepetli vinçlerin desteği ile sorunsuz ağaç budama iş iyapılmaktadır. Sarıyer ağaç budama hizmeti verirken sizlere sigortalı kendi ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bütün güvenlik önlemleri alınarak size hizmet verilmektedir.