Bakırköy Bahçe Temizliği ve Bakımı

Bakırköy Bahçe Temizliği

Bahçe bakımı ve temizliği yapıyoruz. Bahçelerin aylık periyodik bakımlarını yapmaktayız. Rulo çim serme, çim ekme, ağaç dikme, duvar yapma gibi peyzaj alanında her işinizi uzmanlarımız öncülüğünde yapmaktayız. Bakırköy bahçe bakımı ve bahçe tasaımları için Mavituğ Peyzaj size hizmet vermektedir.

Bakırköy Bahçe Bakımcıları

Bahçe yapma işinde ana unsur şudur; nasıl ki bir ev yaparken sağlam temeller ile yapılır ve üstüne çok katlı meskenler yapılıyor ise, bir bahçe oluştururken bitkilerin ve çiçeklerin daha iyi yetişmesi verimli olması için serilecek toprakların organik gübreler ile karışım oranalrı çok iyi ayarlanmalıdır. Bahçıvanlar bahçe koşullarına göre size bu uygun toprak karışımını mükemmel bir şekilde hazırlamaktadırlar.

Bakırköy Bahçe Düzenleme

Serilen toprağın verimlerini ayarlamak için çok iyi bahçe bitkileri ve peyzaj uygulama yapılmalıdır. İyi bir bahçe düzenleme ve bakımı bitkiler ile desteklenen bahçeler ekosistemi de korumaya yararlı olmaktadır. Torak ile eşleşen bitkileri seçerek bahçe alanında güneş ışıklarından yararlanma, gölge alanlarıa bitki seçimi, bahçenin iklim koşulları, toprak tipi ve toprak nemi varsa bunlara dikkat edilerek düzenleme yapılır. Sağlıklı ve verimli olması için zararlı haşerelerin bitkilerin gelişimine zarar vermeside ayrıca engellenmelidir. 

Düzenli ve periyodik bahçe bakımları yapabiliriz. İyi bir bahçe ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunacağız.

Bir yanıt yazın

1.9k
294