Bahçe ilaçlama servisi Beylikdüzü

Haziran 18, 2020 Yazarı admin 0

Beylikdüzü Bahçe İlaçlama

Bahçelerdeki bitki zararlılarının önüne geçmek için bahçelerinizi ilaçlıyoruz. Güvenlik tedbirleri alınarak yapılan ilaçlama ile bahçelerinizi koruma altına alıtyoruz. Bahçe ilaçlama hizmetleri için bizi aramanız yeterldir. En iyi ilaçlama teknolojisi ile yeşil alan, site, bahçe ilaçlama hizmetleri verilir. Deneyimli ilaçlama ekiplerimiz ile sizlere ilaçlama hizmeti veriyoruz.

beylikdüzü bahçe ilaçlama

Beylikdüzü Site İlaçlama Firması

Bitki üzerinde meydana gelmiş olan kabuklu bitler dallara bulaşmışsa eğer budama işlemine tabi tutulup bitki üzerinden tamamen alınması gerekmektedir. Ayrıca bitki gövdesi sert bir fırça yardımı ile iyice fırçalanmalıdır. Kabuklu bitler ile beslenen doğada çeşitli canlılar bulunmaktadır. Kabuklu bit bulunan bitkilerde kış mevsiminde ilaçlama işlemi yapılabilir. Eğer ilaçlama işlemi yeterli olmazsa kabuklu bit larva çıkış döneminde etkili madde içeren ilaçlama yapılabilir.

  • Bahçe İlaçlama Servisi Beylikdüzü
  • Site ilaçlama servisi Beylikdüzü
  • Yeşil alan ilaçlama servisi Beylikdüzü
  • Ağaç ilaçlama Beylikdüzü

Beylikdüzü ilçesinde bahçe ve site alanları ile ağaçları ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama fiyatlarından bahçenin büyüklüğüne göre fiyat verilmektedir.