Bahçe Bakım Hizmetleri

İstanbul Bahçe Bakım Hizmetleri, İstanbul’da bahçe bakımı, bahçe temizliği, ağaç dikme, çiçeklendirme, çalı ve çim alanlarının bakımı, zararlılarla mücadele “bahçe ilaçlama” vb işlerinizi firmamız yapmaktadır. Bahçe bakım ve onarım için sizlere hizmet vermekteyiz. Kurumsal hizmetler için bizi arayabilirsiniz. Bahçe Temizliği uzman bahçıvanlarımız tarafından yapılmaktadır. İstanbul’da bahçe bakım, bahçe yapma, düzenli bahçe temizliği hizmetleri vermekteyiz.

Bahçe Temizliği Hizmetleri İstanbul

Bahçe düzenleme hizmetleri, bir bahçe düzenleme ve peyzaj uygulamada alan ölçüleri alındıktan sonra ilk planı kağıt üzerinde yapar ve iklim koşulları göz önünde bulundurularak toprak ve bitki seçimine geçilir. Bahçenin durumuna göre kare, dikdörtgen ve yuvarlak alanlar seçilerek görsel açıdan etkiliyeci bir görünüş sağlanabilir. Doğru açıyla belirlenecek simetrik yürüyüş yolları ve bu yolların etrafına konulacak bitki ve ağaç veya çiçek seçimine geçilir. Ençok tercih edilen popüler bahçeler; Etrafı duvarlar ile çevirili ve yüksek kapılı bahçeler. Bahçe içinden geçen kanallardan akan su ile donatılan bahçeler.

Bahçe Çim Bakımı Hizmetleri

Bahçe Bakım Hizmetleri

Yerde yeşil çim alanı ve yan tarafları çeşitli bitki ve çalılarla kaplı ortasında taşlı yürüyüş yolları olan bahçeler. Evlerin veya arka bahçelere iyi tasarlanmış işlevsel bir manzara eklemenin en yi yolu peyzaj uygulama ve özel bahçe tasarımından geçer. İstanbul bahçe bakım ekibi olarak kurumsal çözümler.

Çim Bakım Onarım: Çimlerin ne zaman ne ne sıklıkla kesileceği hakkında detaylı bilgi ve birime sahip elemanlar ile çim biçimi hizmeti veriyoruz. Çimlerin boyu genel olarak 5-6 cm civarında olmalıdır. Sağlıklı bir çim biçimi yapmak için güneşli havaların akşamlarında yapmak ve çim biçme işi bittikten sonra çimleri sulamak çok kritik bir öneme sahiptir. Bahçe bakım firması İstanbul >>

Bir yanıt yazın

1.9k
294