Peyzaj mimarlık firmaları İstanbul

Peyzaj mimarlık firmaları; İstanbul’da peyzaj firması. Peyzaj düzenleme ve uygulama için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Projelerinizi hayat geçiriyoruz. Bahçe dizayn etme, bahçe bakımı profesyonel bakım ve onarım işleri yapılmaktadır. Peyzaj Mimarlığı alanında size sorunsuz hizmet sunulmaktadır. Peyzaj Mimarı Danışmanlarımız ile sizlere güzel uygulamalar sunuyoruz.

Peyzaj Firmaları İstanbul

Peyzaj Firması İstanbul Mavituğ Peyzaj uygulama firması sizlere en iyi hizmetleri sunar. Bahçe düzenleme, bitki dikme, zararlılarla mücadele, doğal çim serme, ağaç dikme, ağaç budama, çiçek ve güllerle bahçe düzenleme, bahçenize uygun taş duvar uygulamaları, kış bahçesi, kamelya, sulama sistemleri kurulumu vb hizmetler için bilgi alabilirsiniz.

Peyzaj Mimarlığı Firmaları İstanbul

Peyzaj Uygulama Alanını İnceleme

Peyzaj alanını düzenlemeden önce çalışma yapılacak sahanın mevcudunun, olduğu hali ile herhangi bir yorum katılmaksızın belirlendiği süreçtir. Bu safhada çalışma yapılacak alanı doğal, yapısal, kültürel ve sosyolojik veriler altında detaylı olarak incelemek zorunludur. Planlama yapılacak alana ait bütün veriler eksiksiz olarak toplanmak durumundadır. Aksi halde yapılacak çalışma eksik ve yetersiz bir çalışma olarak karşımıza çıkacaktır. Toplanan bu veriler alan üzerinde yapılacak çalışmaya kaynaklık teşkil edecek ve uygulama bu bilgiler eşliğinde şekillenecektir. Arazide yapılacak etüd çalışmasını resimde verilen şekli ile sistematiğe tabi tutabiliriz.

Bahçe peyzaj çalışmalarında dikkat edilecek temel unsurlar 3 ana başlık altında incelenebilir; 1- İnceleme 2- Tasarım 3- Uygulama

Peyzaj mimarlık firmaları İstanbul” için bir yorum

Bir yanıt yazın

1.9k
294