Beykoz Bahçe Bakımı Yapan Firmalar

Bahçe bakımı yapan firmalar

Beykoz ilçesinde bahçe bakımı ve peyzaj uygulama işleriniz için size iyi hizmetler sunuyor, projelerinizi hayata geçiriyoruz. Haftalık- aylık bahçe bakımı, sulama, bitki dikimi, ağaç budama, zararlılarla mücadele alanlarında size hizmet götürüyoruz. Bizi arayın bahçe düzenleme ve bahçıvan ile ilgili her türlü çözümü size sunalım.

Bahçe Peyzaj Uygulama Beykoz

Yeni bahçe uygulama, bahçe yapma, taş duvar örme, çim serme, çim biçimi, mevsiminde ağaç budama, zararlılarla mücadele, bitki dikme, ağaç ve fidan dikme, tokrak değiştirme, bahçe zirai ilaçlama…

Ağaç budama servisi Beykoz

Bütün ağaç çeşitler cinsine uygun bir şekilde budama yöntemi uygulanarak yapılır, zamanında ve mevsiminde budama hizmeti verilir. Ağaçlar sonbahar ayları ile kış ayı sonunda her türün ayrı ayrı budama takviminde budanır.

Çim Biçme Çim Ekme

Zamanında aylık veya periyodik olarak profesyonel çim biçme yapılır. Çim biçimi ve zararlılar ile mücadele edilmektedir. Bahçelere çim ekme, çim serme doğal çim uygulama yapılır. Peyzaj mimarlığı hizmetleri, bahçe bakım işleri ile ağaç dikme ve bahçıvan desteği sunulur.

Beykoz Bahçe Bakımı Yapan Firmalar” için bir yorum

Bir yanıt yazın

1.9k
295