İstanbul çim biçimi

Mart 23, 2020 Yazarı admin 0

İstanbul çim biçme

İstanbul çim biçimi firması olarak bahçe, villa, site, kolej, özel kurum ve kuruluşların bahçelerindeki çimleri biçmekteyiz. Çim biçimi alanında uzman bahçıvanlar ile İstanbul’da çim biçme hizmeti vermekteyiz. Çimlerin ne zaman ne ne sıklıkla kesileceği hakkında detaylı bilgi ve birkime sahip elemanlar ile çim biçimi hizmeti veriyoruz. Çimlerin boyu genel olarak 5-6 cm civarında olmalıdır. Sağlıklı bir çim biçimi yapmak için güneşli havaların akşamlarında yapmak ve çim biçme işi bittikten sonra çimleri sulamak çok kiritik bir öneme sahiptir.

çim biçimi istanbul, çim kesme istanbul

Çim Biçme ve Çim Bakımı Hizmetleri

Çimleri biçme aşamasında nelere dikkat edilmelidir? Çimler ne sıklıkla kesilmelidir. Çimleri hangi havaalrda kesmek doğdudur? Çimlerin boyları 10 – 12 cm olduğu zaman çimler 5-7 cm kısaltılmalıdır. Çim biçme işi yaparken çim kesmede kullanılacak makinelerin bıçaklarının keskin olması önem arz etmektedir. Çimler ağırlıklı olarak sonbahar aylarından başlayarak büyüme durumuna göre düzenli bir şekilde biçilmelidir. Bahçelerinizin durumuna göre ilkbahar aylarında da çim biçme yapılabilmektedir. Eğer çim alanında yabani otlar bulunuyorsae bunların kesilmesi ve zararlı otlardan temizlenmesi gerekmektedir. Çim biçimi alanında bizden destek alabilirsiniz.

İstanbul Çim Biçme Firmaları

İstanbul Çim biçimi alanında destek ve çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çim biçimi alanında gerekli bilgi ve donanıma sahip olan ekiplerimiz öncülüğünde bahçelerinizdeki çimlerin biçim hizmeti yapılacaktır. Çim alanlarının biçilmesi ve bakımı için size en iyi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul çim biçimi yapan firma olarak size bilinçli bir çim biçim hizmeti verilecektir. İstanbul çim kesme, çim biçimi, çim bakımı, çim ekimi gibi alanlarda en iyi hizmetleri vermekteyiz.