Avcılar bahçe temizliği şirketi

Avcılar ilçesinde özel alanlarda bahçe temizliği, site bahçe temizliği, villa bahçe temizliği, işyeri bahçe temizliği hizmeti sunuyoruz. Bahçelerinizin canlı ve yeşil gösterişli olması için periyodik bakımlarının yapılması faydalıdır. Bitki düzenleme, bahçe bitkileri budama, bahçe ilaçlama ve bahçelerde gerekli genel temizlikleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. Düzenli bahçe bakımları yapıyoruz. İşinin ehli bahçıvan ve bahçe uzmanları ile periyodik bahçe temizliği hizmetleri veriyoruz.

Avcılar aylık bahçe bakım firması

Düzenli bahçelerinizin bakımı ve gerekli düzenlemeleri için aylık bahçe bakım anlaşmaları yağıyoruz. Avcılar’da bahçe bakımı ve bahçe işleriniz için size iyi çözümler sunmaktayız. Bahçelerinizde ağaç ve ağaçcukların budanması ve ilaçlanması gibi hizmetler veriyoruz. Bazen saksılarda olan bahçe çiçeklerinin saksılarını değiştirme ve toprak doldurma alanlarından deneyimli ekiplerle çalışmalar yapıyoruz.

Avcılar Bahçe Bakımı, Avcılar Bahçıvan Hizmetleri, Avcılar Bahçe Ağaç Budama, Avcılar Bahçe Bakımı, Avcılar Çim Serme, Avcılar Bahçe Çim Biçme, Avcılar Yürüyüş Yolları Yapma, Avcılar Bahçe Kamelya Uygulama, Avcılar Bahçe Duvarları yapımı, Avcılar Bitki ve Ağaç Dikme, Avcılar Bahçe İlaçlama, Avcılar Zararlılarla mücadele vb işleriniz için profesyoel hizmetler sunmaktayız.

Avcılar bahçe genel temziliği

Bahçe düzenleme hizmetleri, bir bahçe düzenleme ve peyzaj uygulamada alan ölçüleri alındıktan sonra ilk planı kağıt üzerinde yapar ve iklim koşulları göz önünde bulundurularak toprak ve bitki seçimine geçilir. Bahçenin durumuna göre kare, dikdörtgen ve yuvarlak alanlar seçilerek görsel açıdan etkiliyeci bir görünüş sağlanabilir. Doğru açıyla belirlenecek simetrik yürüyüş yolları ve bu yolların etrafına konulacak bitki ve ağaç veya çiçek seçimine geçilir. Ençok tercih edilen popüler bahçeler; Etrafı duvarlar ile çevirili ve yüksek kapılı bahçeler. Bahçe içinden geçen kanallardan akan su ile donatılan bahçeler. Yerde yeşil çim alanı ve yan tarafları çeşitli bitki ve çalılarla kaplı ortasında taşlı yürüyüş yolları olan bahçeler. Evlerin veya arka bahçelere iyi tasarlanmış işlevsel bir manzara eklemenin en yi yolu peyzaj uygulama ve özel bahçe tasarımından geçer.

Avcılar’da haftalık, 2 haftalık, aylık ve yıllık bahçe temziliği hizmetleri veriyoruz. Resmi peyzaj firması ile sizlere en iyi çözümleri sunuyoruz. Avcıalr’da bahçe bakımlarınız iin bizimle anlaşma yapabilirsiniz. Bahçe bakımı yaparken a’danz’ye bütün işleri yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

1.9k
294