Kemerburgaz Peyzaj Düzenleme

Haziran 8, 2020

Kemerburgaz peyzaj Firması

Peyzaj alanınlarınızı kurarak en güzelşekilde dizayn etmekteyiz. Bahçelerinizin bakımı ve bahçenin genel temizliği profesyopnel bahçıvan ve bahçe bakımcıları tarafından yapılmaktadır. Kemerburgaz’da bahçe bakımı ve bitki dikimi çim bakımı gibi işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Kemerburgaz günlük bahçıvan, Kemerburgaz haftalık bahçe bakımı, Kemerburgaz aylık bahçe bakım ve çim kesimi alanında sizlere hizmet verebilmekteyiz.

kemerburgaz peyzaj firmaları

Kemerburgaz çim kesimi

Uzamış çimleri biçme, çimleri düzenli olarakperiyodik biçme, çim bakımı ve çimlerde zararlılşarla mücade hizmetleri sunulmaktadır. Çim biçme işleriniz için size eniyi çözümleri sunmaktayız. Kemerbırgaz çim biçme işleriniz için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Rulo çim serme hizmetide verilmektedir.

Kemerburgaz Bahçe Temizliği

Kemerburgaz’da aylık periyodik veya bir defalık bahçe bakım ve temizliği budama hizmetleri verilmektedir. Bahçenizdeki bitkilerin bakımı ve yeşil alan oluşturma canlı bir bahçe için bizi arayabilirsiniz. Bahçe temizliği hizmetleri için düzenli bahçıvan desteği verilmektedir.

Kemerburgaz Ağaç Budama

Kemerburgaz’da ağaç budama hizmetleri verilmektedir. Ağaç budama yapacak ekiplerimiz SSK’lı ve bütün güvenlik önlemleri alınarak budama ve kesim yapılmakatdır. Büyük ağaçlarda sepetli vinç kullanılmaktadır. Her türlü ağaç ve bitki budama işleriniz için aramanız yeterli.