İstanbul Bahçıvan Kiralama

Ocak 13, 2022

Günlük Bahçıvan Kiralama İstanbul; Günlük, haftalık, aylık periyodik bahçıvan hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Profesyonel bahçıvan hizmetleri. Ekiplerimiz ile günlük işlerinizi yapabilirsiniz. İşinin ehli deneyimli bahçıvanlar. Bahçeyi sağlıklı ve canlı tutma konusunda oldukça deneyimli olmalıdır. Bahçeleri sulama, gübreleme ve zararlılardan ayıklayarak iyi görünümlü bir bahçeyi sürekli canlı tutar. Bahçıvanlar solmaya veya kaybolmaya yüz tutmuş çürük bitki ve çiçekler, çalıları da temizleyerek bahçenin altyapısını da sürekli aktif bir halde düzenlemiş ve bakımını canlı tutmuş olur. Bahçe Bahçıvanı, gerektiğinde bitkilerin topraklarını tazeleyerek, gerekti gördüğünde ilaçlayarak sürekli bir çalışma ve çabalma içindedir.

İstanbul Bahçıvan Kiralama Ücretleri

İşinin uzmanı bahçe ve bitkilerin bakımını yapacak günlük bahçıvan kiralama ücreti 600 ₺ den başlamaktadır. Günlük bahçıvan kiralama servis ücreti 600 ₺ dir. Donmuş çimlerde yürümeyin çimlere ve çiçeklere büyük zarar vermektedir. Bahçenize gelecek bocek ve zararlı haşeratlarla mücadele için bahçelerinizi ilaçlayınız. Bahçe ilaçlama için size hizmet verilir.

istanbul günlük bahçıvan kiralama fiyatları

Bahçelerinizin genel bakımları içi bahçe bakımları alanında geniş bir bilgiye sahip uzman bahçıvan ile size hizmet getirmekteyiz. Eski bahçelerin tadilatı, bahçe duvar yapma, bahçenizi canlandırma, bahçe tasarlama, peyzaj uygulama, bitki bakımları, ağaçların budanması ve bahçelerde çim alanlarının gübrelenmesi, zararlılarla mücadele, bitki diplerini havalandırma vb hizmetler için bahçıvanlarımız size destek vereceklerdir. Sürekli yeşil bitkilerden oluşan bir bahçe yapabilirsiniz.

Bahçe Bakımı İçin Bahçıvan Kiralama

Bahçenizin durumana göre çalılar, ağaçlar, sarmaşıklar ve herdem yeşil bitkilerden oluşacak harika bir bahçe tasarlayabilirsiniz. Bahçelerde olan zayıf ve çürümüş bitki dallarını budamak çok önemlidir. Bitki ve çiçekler, çalı türleri daha canlı ve gür açacakalrdır. Bahçenizde şimşir türü ağaçlar var ise 15 Nisan’dan önce budama yapma çok önemlidir. Serin havalarda çimleri uygun bir uzunlukta biçilmek gerekir. Bahçenizde özellikle dikkat edeceğiniz bir hususda pas hastalığıdır. Pas hastalığına karşı mutlaka önlem alınmalıdır. Pas hastalığı önlenmesi gereken bir sorundur.