Bir günlük bahçıvan hizmeti

Mayıs 25, 2020

1 günlük bahçıvan arıyorum

Bahçıvan

Haftada bir gün bahçe bakımı yapacak bahçıvana ihtiyacınız var ise Mavitug Peyzaj size bu hizmeti vermekte. Bahçe düzenleme, sulama, bahçe bakımı ve bahçe temizliği için haftada bir gün deneyimli bahçıvanlarımız size hizmet verecektir. Sürekli yeşil olan bir bahçeniz olsun isterseniz bahçenizin bakımının düzenli yapılması gerekir. Günlük bahçıvan kiralama Bahçe bitkilerinin bakımı ve korumuş çiçek ve dalların bitkiden ayrılması gerekir. Priyodik olarak haftada bir gün bahçe bakımınız yapılmaktadır. Kalıcı ve herdem yeşil bir bahçe için düzenli bakım ve onarım gereklidir.

Kiralık Bahçıvan hizmeti

Bahçe bakımı, onarımı, budama, sulama ve diğer işleriniz için genel bahçe temizliği için haftada bir gün veya iki gün bahçıvan desteği verebiliriz. Bahçe bitkileri alanında uzman, uzamış çimleri kısaltarak çim bakımı ve kesimide yapacak elemanlar ile çalışabilirsiniz. Bahçelerin sürekli canlı kalmasında büyük yararı olan bahçe bakımı işleriniz için size günlük personel göndermekteyiz. Periyodik bahçe bakım personeli için size en iyi çözümleri sunmaktayız. Alanında uzman birikimli tecrübeli bahçıvan ve bahçe bakım elamanları ile hizmet veriyoruz.

Periyodik bahçıvan desteği

Bahçe bakımı elamanı, bahçıvan hizmetinden haftada bir gün veya iki gün faydalanabilirsiniz. Bahçe bakım personeli sizlere şu hizmetleri sunacaktır.

Çim kesimi

Bitki budama

Bahçe ilaçlama

Zararlı otla mücadele

Sulama

Bitki dikimi